Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel  projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel  ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

01 Burada AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma fikri ile inşa edilen. Yeni nesil bir yaşam merkezi olarak tasarlanan 01 Burada ,ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle Adana halkının alışveriş alışkanlıklarında değişim ve dönüşüme öncülük etmektedir.

Büyük açılış öncesi 2 hafta boyunca Adana , Mersin ve Tarsus’da brand adilmiş çift katlı otobüs bando , kortej ve saha ekipleri kullanılarak gerçekleştirilen gerilla aktiviteleri ile açılış günü tüm bölgeye duyuruldu. Konsepte göre hazırlanmış özel üretim V podyum ve Watchout sistem kullanılarak hazırlanmış  Curve Led sahnemizde Anadolu Ateşi nin özel açılış şovu ile başlayan açılış  töreni, Devlet protokolü ve Holding  katılımı ile gerçekleşti. Yurt dışı ve yerli ekiplerin gerçekleştirdiği gösterileritüm gün devam etti.

Gecemiz Jolly Joker’de gerçekleşen  MFÖ sahne performansı ile son buldu.

Proje Detayları

  • Kategori: Temel Atma ve Açılış
  • Müşteri: Esas Holding
  • Mekan: Adana
  • Tarih: 2019
  • Katılımcı Sayısı: 600