17’nci kez düzenlenen Kral Müzik Ödüllerini, hiç olmadığı kadar görkemli ve ses getiren sürprizler ile Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdik. Büyük sürprizler ile hazırladığımız gecede, özel olarak tasarladığımız altın kaplamalı ve pırlanta işlemeli ödül toplam 24 dalda dağıtılarak geceye damgasını vurdu.

Hareketli 12 adet LED ekran ile tasarladığımız sahne, sürpriz Showların sahnelenmesi,i ödül töreni ve özel sürprizler ile ihtişamını arttırdı. Açılışı Astoria ile yaptığımız showumuz Hüsnü Şenlendirici’nin düete katılması ile herkesi büyüledi. Kral Müzik Ödülleri’nin en büyük sürprizi, Sezen Aksu’nun eski öğrencileri Sertab Erener, Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi ile birlikte sahneye çıkmasıydı. Piyasaya çıkacak olan ‘Öptüm’ adlı yeni albümünden şarkılarını ilk kez seslendiren Sezen Aksu; daha sonra Yüksel, Erener ve Yengi ile eski hit şarkılarından oluşan bir potpori sunarak hem katılımcılara hem de ekran karşısındaki izleyicilere müzik ziyafeti çekti.

Gecenin büyük sürprizi 8 ödül kazanan ve ödüllere gece boyu özel olarak hazırlanmış videolar teşekkür eden, Megastar Tarkan’ın son ödülü almaya güçlü bir prodüksiyon ile sahneye çıkışı oldu. Megastar şovu ve enerjisiyle tüm salonu coşturmayı başardı.  Gece ödül töreni sonrası afterparty ile devam etti.

Proje Detayları

  • Kategori: Gala ve Ödül Töreni
  • Müşteri: Kral TV
  • Mekan: Haliç Kongre Merkezi
  • Tarih: 2011
  • Katılımcı Sayısı: 3.000