İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda; Taksim, tarihi yarımada ve Haliç gibi merkezi yerlere yakın konumuyla cazip bir buluşma noktası olan Sheraton İstanbul City Center’ı Hadise’nin muhteşem konseriyle görkemli bir açılışa sahne oldu.

Misafirlerini şehrin en merkezi noktasında, Beyoğlu’nun kalbinde eşsiz bir deneyime davet eden İstanbulluların yeni buluşma noktası Sheraton Istanbul City Center, ünlü isimlerin katılımıyla tüm detayları düşünerek başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Sheraton Istanbul City Center’ın mülk sahibi Al Rayyan Tourism Investment Co., Marriott International Avrupa Bölgesi Üst Yönetimi ve Sheraton Istanbul City Center ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış davetinde, İstanbul’un tüm sokak lezzetleri özel sistemler kurularak deneyimleme ve tatma imkanı buldu. Otelin farklı mekanları mevsime uygun olarak sonbahar konsepti renkleri ile özenle süslendi.

Otelde 3 farklı mekanda sahne kuruldu. Bir mekanda son zamanların en popüler gruplarından Rubato ve diğer mekanda ünlü jaz grubu Flapper Swing’in keyifli performansının organize edilmesinin ardından sahneye çıkan Hadise şarkılarını seslendirerek davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Proje Detayları

  • Kategori: Temel Atma ve Açılış
  • Müşteri: Marriott International
  • Mekan: Sheraton Istanbul City Center, Ist.
  • Tarih: 2019
  • Katılımcı Sayısı: 600