11 aylık ön hazırlık, 14 günlük saha çalışması ile hazırlandığımız, 2019 senesinde Türkiye’de gerçekleşen en büyük ve önemli uluslararası organizasyon olma özelliği ile UEFA SuperCup organizasyonu İngilizlerin dünyaca ünlü iki kulübü Liverpool & Chealse kulüplerinin unutulmaz mücadelesi ile taçlandı.

Beşiktaş Stadyumunda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz, stadyum içerisinde 4 ayrı noktada, 4 ayrı konsept ve dekorla, farklı etkinlik içerikleri ile hazırlandı. Elite Dekorasyonu, sunumu, karşılaması ve ikramları ile Protokol ağırlamalarının yapıldığı VIP Lounge, şık ve hareketli dekorasyonu, aktivite alanları, sahne şovları ve istatistiksel Futbol klübü brandingleri ile üst düzey konukların ağırlamasının yapıldığı VIP Lounge, dinamik dekorasyonu, bol aktivite seçenekleri, canlı yayınları ve yarışmaları ile tüm sponsor markaların ve markaların özel davetlilerinin ağırlamalarının yapıldığı SCUP Lounge gecenin büyülü atmosferini yaşatmak için özenle planlandı ve hazırlandı.

Normal süresi 1-1, uzatma bölümü 2-2 tamamlanan maçta Chealse Livarpool’a penaltılarda 5-4 üstünlük kurarak UEFA Süper Kupa’nın sahibi oldu. Kupa seramonisinin ardından sabahın ilk saatlerine kadar after party ile eğlence devam etti.

Proje Detayları

  • Kategori: Spor Etkinlikleri
  • Müşteri: UEFA
  • Mekan: Beşiktaş Vodafone Park
  • Tarih: 2019
  • Katılımcı Sayısı: 4.500