Tourismo

Creating solid success stories for brands since 1989 with tourism, content, event and experience design. Since its foundation, we attained a great deal of progress with our prestige and achievements. We undersigned and contributed to the most important achievements of this territory and we’ve grown and excelled every passing day. We reshaped ourselves continuously according to the requirements of the current age and expectations of our customers.

We are a hardworking family.

We combine our know-how and experience with our hypercritical mindset, and consider and sort out all likelihoods. We set the most appropriate strategy that will enable our customers to reach their target markets, meet their requirements and expectations, and turn strategies that will affect their perceptions into actions.

31 years

Experience

8000 +

Projects

200 +

Brands

50 +

Countries

Who are in the team?

“The only place success comes before work is in the dictionary.”

Vince Lombardi
 • Client Image

  Tourismo bizim en önemli is ortaklarımızdan biri. Oldukça uzun bir suredir uyumlu ve değer yaratan işbirliğimiz sürüyor. Tourismo ve Yapı Kredi ekipleri tek takım gibi çalışıyor. Bu her işbirliğinde görülebilecek bir durum değil. İhtiyaçları çok net anlayan ve çözüm konusunda sinirsiz esneklik göstererek alternatif sunan is anlayışları büyük ya da küçük her etkinlikte hatasız ve belirgin kalitede is ortaya konulmasını sağlıyor. Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli ekibi pek çok noktada yol gösterici olarak da katma değer sağlıyor. Umarım uyumlu işbirliğimiz daha uzun yıllar devam eder...

  • Arda Öztaşkın
  • Kurumsal İletişim Direktörü, Yapı Kredi
 • Client Image

  Tourismo, 2017 senesinden beri tüm büyük organizasyonlarımız ve işlerimizde gözümüz kapalı güvendiğimiz bir çözüm ortağı bizim için. Her zaman güler yüzlü, sonuna kadar şartları zorlayan, yaratıcı ve şık bir ekip. Onlarla çalışmaya başladığımızdan beri herhangi bir iş gözümüzü korkutamaz oldu. Birlikte çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

  • Başak Kanat
  • Regional Marketing Director, Jotun
 • Client Image

  Etkinliklerimizin tasarlanmasından uygulanmasına kadar her aşamada çözüm odaklı yaklaşımıyla büyük bir özveri ve titizlikle çalışan Tourismo Ailesi, Avon’un çalışanları, saha ekibi ve diğer paydaşlarıyla buluştuğu önemli toplantı ve organizasyonlarda bugüne kadar en iyi iş ortaklarımızdan biri oldu. İşbirliğimizin artarak devam etmesini diliyoruz.

  • Orkun Gül
  • Avon Türkiye & NAME Genel Müdürü
 • Client Image

  Herhangi bir organizasyonu Tourismo ile gerçekleştirmek o organizasyonun sorunsuz geçeceğinden emin olmak anlamına geliyor. Tourismo'nun desteğiyle gerçekleştirdiğimiz onlarca organizasyonun tamamı kusursuzdu ve beklenmedik durumlar, öngörülemeyen istekler dahi son derece profesyonel ve çözümcül yaklaşımlarla sorunsuz bir şekilde giderildi. Tecrübeli ve profesyonel ekipleriyle, her türlü talepte optimum desteği ve çözümü sağlayan, organizasyon denince gözü kapalı güvenilebilecek bir firma Tourismo.

  • Okan Gülşen
  • Groupama Sigorta, Kurumsal İletişim Müdürü